Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Сухата река
ул. Митрополит Панарет
700 €
1 369.08 лв.

(11.11 €, 21.73 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:46 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 19 пъти.
Площ:
63 m2

Описание на имота:

Дава под наем прекрасен нов апартамент заедно с подземно паркомясто в сградата. Жилището е напълно обзаведено с хубави мебели и техника. Състои се от дневна с кухненски бокс , спалня и санитарен възел, балкон. Отлични настилки.
За повече информация и огледи: Александров 0898544748 или Андонова 0898598536
Особености
Обзаведен
С паркомясто
За контакт:
0888355843
Агенция:
СТЕЛА 007 ЕООД
02 /9676667 ; 0898 544748
СТЕЛА 007 ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
stela007.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул.Б.Огнянов
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Сухата река
ул. Митрополит Панарет
Обява: 2c177910120589949

700 €
1 369.08 лв.
История на цената
(11.11 €, 21.73 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Сухата река, ул. Митрополит Панарет

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност